Rekreačný dom 7

Prenájom rekreačneho domu č.7. v prímorskom mestečku Pirovac.

Dovolenkové domčeky v Chorvátsku sa nachádzajú priamo na pláži  v krásnom prostredí prímorského mestečka PIROVAC, ktoré leží na pobreží Jadranského mora – v Pirovackom zálive oproti ostrovu Murter a národnému parku Kornati a v blízkosti stredísk Vodice a Šibenik.

Dovolenkové domy sa nachádzajú  len 30 m – 50 m od mora priamo na peknej okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, čo je vhodné aj pre malé deti alebo neplavcov.

Každý domček je prispôsobený na pobyt pre 4 osoby, prípadne až 6 osôb. Obytná plocha jedného domčeka je cca 32 m2 + veľká terasa 24 m2.

Rozloženie domčeka:

    • kuchyňa, ktorá je plne vybavená s kuchynskými spotrebičmi (chladnička, šporák, digestor, mikrovlnka, konvica) a kuchynským riadom
    • 2 x izba (každá s 2 posteľami), obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou,na ktorej sa vyspia 2 osoby alebo deti.
    • kúpeľňa so sprchovacím boxom a WC.
    • na terase je k dispozícii stôl so stoličkami, sušiak na bielizeň
    • K domčeku patria dve lehátka na pláži

Domy sú klimatizované, každý domček má samostatné uzamykanie, možnosť satelitného príjmu Skylink.

WIFI je možné za príplatok 15 EUR na 7 dní

Parkovanie je možné priamo pri domoch. Domčeky je možné celoročne využívať. V ponuke máme na prenájom 3 dovolenkové domčeky.

Dopravu do strediska (naša spoločnosť neposkytuje dopravu)

Doprava je individuálna:  autobusom, autom alebo aj priamym vlakom z Bratislavy do Splitu (odtiaľ medzimestská autobusová doprava Split-Pirovac)

Cena prenájmu jedného dovolenkového domu je od 80,- Eur/noc (cena je za celý dom, bez ohľadu na počet osôb, maximálne však 6 osôb v 1 domčeku) Cena je stanovená podľa termínu.

Rezervácia termínu a bližšie informácie o pobyte Vám radi poskytneme na tel. číslach:                                       +421 904 756 407   alebo   +421 905 755 466,   mail: pirovac@pirovac.sk

Po potvrdení termínu rezervácie je potrebné uhradiť 50% z celkovej sumy podľa termínu, vtedy je rezervácia záväzná.

                              Rezervácia.

                                           Fotogaléria